A A A


Celem pobrania wersji testowej (demonstracyjnej) najnowszej wersji programu MathType proszę wypełnić niniejszy formularz. Wypełnienie pól oznaczonych czerwoną gwiazdką * jest niezbędne. Proszę wpisać adres poczty elektronicznej dwukrotnie, aby uniknąć pomyłki.

Po przesłaniu formularza na podany adres e-mail zostanie odesłany list potwierdzający przyjęcie formularza i podający link, pod którym będzie możliwe pobranie wersji testowej programu. Dlatego powinien być podany poprawny adres e-mail, aby korespondencja trafiła w odpowiednie miejsce.

Jeżeli w ciągu 24h nie otrzymają Państwo wiadomości z linkami do pobrania plików instalacyjnych, prosimy o sprawdzenie, czy wiadomość nie trafiła do katalogu SPAM. Ewentualne problemy prosimy zgłaszać na adres info@gambit.net.pl.

Dane kontaktowe:
Imię i nazwisko: *

Adres e-mail: *
Powtórzenie adresu e-mail: *
Nazwa firmy lub instytucji:
Adres:
Miejscowość:
Kod
Telefon:
Akceptacja polityki prywatności firmy Gambit:
Przesłanie formularza jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych przez firmę Gambit COiS Sp. z o.o.
w celu przekazania informacji z linkiem do pobrania pliku instalacyjnego oraz komunikacji elektronicznej lub telefonicznej związanej z udzielaniem pomocy przy instalacji i testowaniu wersji demonstracyjnej programu.

Administratorem Danych Osobowych jest Gambit COiS Sp. z o.o., a przetwarzanie ich odbywać się będzie zgodnie z przepisami polskiego prawa i rozporządzenia Parlamentu Europejskiego zwanego rozporządzeniem RODO, według zasad opisanych w polityce prywatności.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na umieszczenie powyższych danych osobowych w bazie danych firmy Gambit COiS Sp. z o.o. oraz ich przetwarzanie w celach marketingowych. Jednocześnie zgadzam się na wysyłanie do mnie za pośrednictwem poczty elektronicznej informacji handlowej o ofercie firmy Gambit.*Proszę przesunąć suwak do prawej strony aby odblokować formularz: