A A A

MathType dla systemów e-learningu LMSMathType jest dostępny jako wtyczka do systemów e-learningowych LMS, która ułatwia sposób tworzenia równań matematycznych.

MathType jest dostępny dla następujących platform:

MathType dla Canvas
MathType jest teraz bezproblemowo zintegrowany z Canvas. Umożliwia on odręczne pisanie równań i formuł matematycznych z poziomu paska narzędzi edytora Canvas.

MathType dla Google Classroom
Twórz pytania matematyczne w Dokumentach Google i Prezentacjach Google za pomocą MathType i udostępniaj je w systemie Google Classroom.

Program umożliwia dołączanie równań matematycznych do zadań lub indywidualnych pytań dla uczniów, którzy będą mieli również dostęp do programu MathType w Dokumentach i Prezentacjach Google. Ponadto MathType pozwala odpowiadać na pytania za pomocą rozpoznawania pisma ręcznego na urządzeniach dotykowych.

MathType zawiera ChemType, spersonalizowany pasek narzędzi ze specjalnymi przyciskami chemii do edycji formuł chemii nieorganicznej.

MathType dla Moodle
Odręczna notacja matematyczna w Moodle z MathType. Popularny edytor równań dla Microsoft Word i Power Point możemy zintegorwać z Moodle.

MathType dla Moodle zapewnia łatwą obsługę, która zwiększy Twoją produktywność. Dołącz równania i formuły matematyczne do zadań, pytań lub komunikacji między użytkownikami.

Równania można wprowadzać przy użyciu paska narzędzi, klawiatury lub korzystając z urządzeń posiadających ekran dotykowym z funkcją rozpoznawania pisma ręcznego.

MathType dla Schoology
Dowolne wyrażenia matematyczne w łatwy sposób z wysokiej jakości grafiką, dzięki wtyczce MathType dla systemu Schoology.

Easy to Use Łatwość użytkowania

MathType dla platform edukacyjnych wyróżnia się łatwością użycia. Z interfejsem, który zapewnia przyjazną użytkownikowi obsługę, bez konieczności znajomości języka LaTeX do tworzenia równań matematycznych. Nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym użytkownikiem, MathType dostosowuje się do Twojego sposobu wprowadzania równań, dzięki czemu możesz skupić się na zadaniu.
Professional Profesjonalne równania

MathType to internetowy edytor równań. Zapewnia doskonałą jakość obrazu dla wszystkich równań, bez względu na środowisko, w którym narzędzie jest używane. Wszystkie dokumenty wyglądają profesjonalnie i są wysokiej jakości.
Handwriting Pismo odręczne

Pracujesz na urządzeniu dotykowym? Użyj MathType do ręcznego wprowadzania równań. MathType przekształci odręczną formułę w czyste, cyfrowe równanie gotowe do użycia w dokumentach.
ChemType ChemType

Spersonalizowany pasek narzędzi ze specjalnymi przyciskami przystosowanymi do edycji formuł chemii nieorganicznej.
Dostępność Dostępność

MathType jest zgodny z wymogami dostępności oprogramowania dla osób niepełnosprawnych. Treści mogą być czytane przez technologie pomocnicze innych firm lub funkcjonalność obsługiwana za pomocą klawiatury to wymagania, które MathType spełnia zgodnie z wytycznymi WCAG (Web Content Accessibility Guidelines) 2.0 opracowanymi przez W3C.